Sala pożegnań

Dom Pogrzebowy to nie tylko miejsce, które ma znaczenie funkcjonalne, ale także symboliczne. To nie tylko konkretny adres związany ze świadczeniem usług pogrzebowych, ale także miejsce, w którym można przyjąć – jak w domu – Zmarłego oraz jego Rodzinę. A wszystko to w atmosferze zaufania, dyskrecji i spokoju.

Pożegnania wyznaniowe i świeckie

Z myślą o naszych Klientach Zakład Pogrzebowy Animus posiada w Grudziądzu piękną salę pożegnań. W niej możemy zorganizować ceremonię ostatniego pożegnania: zarówno o charakterze religijnym, jak i świeckim.

W zależności od charakteru uroczystości pożegnalnej – w sali tej mogą znajdować się elementy odnoszące się do danego wyznania, jak też – w czasie ceremonii świeckich – mogą one być nieobecne.

W naszej sali pożegnań, jako w miejscu dedykowanemu ostatniemu pożegnaniu ze Zmarłym, mogą Państwo spędzić tyle czasu, ile to konieczne i potrzebne. Czynimy zawsze wszystko, aby klimat w niej panujący odpowiadał atmosferze refleksji i zadumy – a czuwająca przy Zmarłym Rodzina mogła przeżywać te chwile w niczym nie zakłóconym spokoju.

sala pożegnań
dom pogrzebowy