Ceremonie wyznaniowe

Misją Zakładu Pogrzebowego Animus z Grudziądza jest oferowanie wysokiej jakości usług pogrzebowych Rodzinom w żałobie. Zaufanie, jakim jest darzona nasza firma, jest najlepszym potwierdzeniem kompetencji całego personelu. Poszanowanie tradycji, uczciwość, pomoc i współczucie oraz dyskrecja – tym właśnie kierujemy się w naszej codziennej służbie.

Organizacja i realizacja pogrzebów jest wyrazem miłości. To naturalna kolej rzeczy. Przez wieki troska o przygotowanie ceremonii żałobnej spoczywała na Rodzinie Zmarłego, jednak w ciągu ostatnich dziesięcioleci stała się praktyką powierzaną coraz częściej w ręce profesjonalistów z zakładu pogrzebowego. Warto zadbać o to, aby uroczystość pogrzebowa była jak najpiękniejsza, bo głęboko przeżyte ostatnie pożegnanie jest pierwszym krokiem do wyjścia z żałoby.

Zakład Pogrzebowy Animus daje Państwu możliwość zorganizowania pogrzebu w dowolny sposób. Rodzina Zmarłego wybiera miejsce uroczystości, dekoracje, nekrologi i klepsydry, a także decyduje o formie pochówku.

Organizacja pogrzebów wyznaniowych

Z doświadczenia wiemy, że do najczęściej wybieranych pogrzebów należą ceremonie wyznaniowe z elementami zawierającymi bogate lokalne tradycje pogrzebowe. Proszą o nie osoby, które za życia deklarowały się jako wierzące i pragną być pochowane w obrządku wyznania, jaki był im najbliższy.

Animus organizuje ceremonie pogrzebowe wszystkich wyznań, troszcząc się o każdy szczegół uroczystości. Pracownicy naszej firmy posiadają szeroką wiedzę na temat ceremoniałów żałobnych różnych religii, którą wykorzystują w praktyce.

Zakład Pogrzebowy Animus zawsze czyni wszystko, aby pomóc Państwu zorganizować godny pogrzeb, który pozwala w sposób elegancki i indywidualny pożegnać Ukochaną Osobę.

ceremonie wyznaniowe