Biuro mobilne

Zakład Pogrzebowy Animus pozostaje do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, w każdym tygodniu, przez cały rok. Dzięki temu – niezależnie od pory dnia – mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie, aby zlecić eksportację ciała Zmarłego oraz inne usługi, które są w danej chwili potrzebne. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą w każdym aspekcie planowania, przygotowywania oraz realizacji pogrzebu.

W celu omówienia szczegółów zapraszamy do wizyty w naszym biurze w Grudziądzu przy ul. Wybickiego 44. Wiemy jednak, że nie każdy z Państwa będzie w stanie dotrzeć do naszej siedziby: czy to ze względu na wiek, czy na stan zdrowia, czy też na inne okoliczności. Dlatego z myślą o komforcie naszych Klientów, którzy pragną skorzystać z naszej pomocy, ale nie mają możliwości pojawienia się w naszym biurze, oferujemy usługę tzw. mobilnego biura.

Usługa mobilnego biura

W ramach tej usługi nasz pracownik skontaktuje się z Państwem telefonicznie, uzgadniając czas i miejsce spotkania – najbardziej dla Państwa dogodne. Kierując się tymi uzgodnieniami – następnie odwiedzi Państwa w określonym czasie i miejscu, w celu omówienia wszystkich niezbędnych kwestii oraz zebrania niezbędnych dokumentów. Usługa ta jest w szczególny sposób dedykowana mieszkańcom Grudziądza i okolic.

biuro mobilne