Pogrzeby wojskowe, pożarnicze i policyjne

Ceremonie pogrzebowe to nie tylko pożegnanie bliskiej osoby, to również hołd złożony jej zasługom i wpływowi, jaki miała na nasze życie oraz społeczność. 

Uroczystości pożegnalne o charakterze wojskowym stanowią wyjątkowo uroczyste i rzadko spotykane wydarzenie. To momenty, w których obecna jest wojskowa asysta honorowa, składająca hołd osobom szczególnie zasłużonym dla kraju i społeczeństwa. 

Organizacja honorowych pogrzebów dla żołnierzy, strażaków i policjantów

Dla żołnierzy, strażaków oraz policjantów, zakład pogrzebowy Animus zapewnia ceremonie z należytym szacunkiem i honorowym uczestnictwem przedstawicieli wojska, policji lub straży pożarnej. Uważamy, że bohaterowie naszych społeczności zasługują na wyjątkowe pożegnanie. Ceremonie, które organizujemy oddają hołd odwadze i poświęceniu strażaków oraz uczczenie służby i oddania policjantów. 

Bogate zaplecze techniczne pozwala na perfekcyjne przygotowanie pięknych i dopracowanych uroczystości funeralnych dla ludzi zasłużonych naszemu państwu. Pilnujemy wszelkich szczegółów oraz elementów charakterystycznych dla pogrzebów wojskowych, pożarniczych oraz policyjnych.

Defilada wojskowa z flagami narodowymi.