Sprowadzanie zmarłych do Polski

Otwarte granice i możliwość swobodnego przepływu osób przez granice nie tylko Unii Europejskiej, ale wszystkich krajów świata – to wszystko sprawiło, że wielu rodaków wyjechało z Polski w poszukiwaniu najbardziej dogodnych warunków życia i pracy.

Emigracja, jak każdy wymiar i dziedzina życia ludzkiego, ma swoje blaski i cienie. Do tych najtrudniejszych momentów należą z pewnością te, kiedy Rodzina znajduje się w sytuacji, w której zmuszona jest zorganizować pogrzeb lub podjąć decyzję o sprowadzeniu Zmarłego na obczyźnie do Polski. W takich sytuacjach można napotkać wiele problemów natury biurokratycznej oraz logistycznej – jednak Zakład Pogrzebowy Animus jest gotowy pomóc również w tego typu trudnościach.

Międzynarodowy transport Zmarłych

Gwarantujemy Państwu profesjonalną pomoc związaną z transportem Zmarłych: w tym ze sprowadzeniem ciał lub prochów do Polski. Współpracujemy z profesjonalną firmą, która sprowadzi ciało z każdego miejsca na świecie oraz pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności z tym związanych. Transport może odbyć się drogą kołową, lotniczą lub morską.

Zawsze możemy pomóc i zawsze postaramy się znaleźć optymalne – dla każdej ze stron – rozwiązanie w danej sytuacji.

sprowadzenie zmarłych do polski