Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
106 wpisów.
Kacper Kolczyński napisał/a 29 stycznia 2024
W imieniu rodziny chciałbym podziękować wszystkim pracownikom za staranną organizację pogrzebu babci. Cała obsługa i każdy element pogrzebu był na wysokim poziomie. Dziękujemy za wzruszającą mowę pożegnalną i wspaniałe wiązanki.
Joanna Kristiansen napisał/a 19 stycznia 2024
Profesjonalizm, szacunek i wsparcie.Wspaniała ceremonia Panowie dopracowali wszystko do perfekcji,florystka stworzyła wieńce,bukket z 51 ròz i wiązanke przecudowne Ciepły głos Pani Karoliny podczas mowy pożegnalnej ściskał za serca. Pani Małgorzata właścicielka pomagała w każdym aspekter,wspierała,słuchała, dodawała otuchy. Podczas stypy dyskretna muzyka w tle pełna obsługa.Jedzenie wyborne. Dziękuje wszystkim pracownikom Animus za zorganizowanie tak wspaniałego pożegnania Mamy. Polecam z całe serca Panią Małgosię z jej wspaniałych pracownikòw
Patrycja Sikorska napisał/a 15 stycznia 2024
W imieniu moim i całej rodziny chciałabym bardzo podziękować za pełne profesjonalizmu oraz empatii zorganizowanie ceremonii pogrzebowej. Pracownicy stanęli na wysokości zadania dbając o każdy szczegół.
Gregor Rulinski napisał/a 12 stycznia 2024
Serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników domu pogrzebowego "Animus". Przedewszystkim za przygotowanie wszystkich formalności na odległość. Mieszkam 750 km od Grudziądza. Omówienie ceremonii pogrzebowej, formalności, kosztów, odbywało się telefonicznie i przez Mail. Zaoszczędziło mi to czasu i dodatkowych kosztów. Pani van Enckevort i jej pracownicy byli dla mnie w tych trudnych chwilach ogromną pomocą. Ceremonia pogrzebowa była pełna godności. Wszystko wspaniale zorganizowane i " dopięte na ostatni guzik". Także stypa zorganizowana przez Animus, została przygotowana elegancko i smakowicie. Ważne - koszty wyliczone początkowo, okazały się też kosztami końcowymi! Szczerze polecam dom pogrzebowy "Animus". Gregor Rulinski Hannover
Gregor Rulinski napisał/a 12 stycznia 2024
Dziękuję bardzo Firmie Animus za profesjonalne, pełne współczucia i taktu przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego taty. Wszyskie formalności były sprawnie załatwione, a stypa elegancko i pysznie przygotowana. Pracownicy domu pogrzebowego Animus stali cały czas pełną taktu pomocą i radą w tych trudnych dniach. Polecam dom pogrzebowy Animus wszystkim, którzy w trudnych, pożegnalnych dniach potrzebują szczerego, profesjonalnego, pełnego współczucia i taktu wsparcia.
Anna Damaszke napisał/a 27 października 2023
Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność i serdecznie podziękować za waszą kompleksową oprawę i profesjonalne dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności związanych z ceremonią pogrzebową naszego bliskiego. Wasza praca była niezastąpiona w tym trudnym czasie.
Katarzyna Borowiak napisał/a 14 września 2023
W imieniu własnym oraz rodziny pragnę złożyć podziękowania całemu Zespołowi za okazaną pomoc, zrozumienie, współczucie oraz za fachową obsługę w całej ceremonii pogrzebowej. Firma godna zaufania.
Konrad B. napisał/a 31 sierpnia 2023
Byliśmy pod wrażeniem dbałości, jaką zakład pogrzebowy Animus przełożył na każdy detal ceremonii pogrzebowej. Zarówno dekoracje, jak i układ kwiatów były pięknie dobrane. Bardzo porządna firma.
Katarzyna napisał/a 18 sierpnia 2023
W imieniu całej rodziny chcę bardzo podziękować Zakładowi Pogrzebowemu ANIMUS za bardzo profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowych od A do Z. Dwa pogrzeby w krótkim odstępie, za każdym razem z ogromną dbałością o najmniejsze detale. Wszyscy pracownicy oraz Pani właścicielka przemili.Stypa bardzo elegancko zorganizowana, posiłki pyszne. Serdecznie polecam.
Zuzanna Heft napisał/a 14 sierpnia 2023
Doceniamy waszą pracę i zaangażowanie, jakie wkładacie w to, co robicie. Wasza obecność była dla nas wielkim wsparciem, a wasze starania pozwoliły nam skupić się na naszym żałobie, wiedząc, że wszelkie kwestie związane z pogrzebem są w rękach godnych zaufania fachowców.
Anna napisał/a 13 lipca 2023
Polecam zakład usług pogrzebowych Animus, w moim przypadku ze wszystkich okolicznych firm to oni okazali się najtańsi a sam pogrzeb był bardzo ładny.
Ewa I Mariusz Grochowscy napisał/a 18 czerwca 2023
Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu firmy.Firma godna polecenia. Juź po wstępnych ustaleniach z p.Karoliną mieliśmy wrażenie, że wybór był bardzo dobry.Zajęto się pogrzebem Naszej Mamy w sposób bardzo profesjonalny- godny. Dziękujemy bardzo i polecamy E i M Grochowscy ( 18.06.2023)
Alina Karpińska - Boehnisch napisał/a 10 czerwca 2023
Dziękuję za wspaniałą organizację pogrzebu mojej mamy Zofii Karpińskiej.Sprawnie,elegancko a przede wszystkim godnie,wszystko tak jak było uzgodnione.Z czystym sumieniem polecę Animusa każdemu w potrzebie.Dziękuję.
Małgorzata Babiarz napisał/a 2 czerwca 2023
Dziękuję bardzo za przygotowanie ceremonii pogrzebowej męża. Sprawne załatwienie formalności pełen profesjonalizm. Godne odprowadzenie na cmentarz, piękną mowę pożegnalną.Pyszne jedzenie elegancko przygotowana sala duży parking. Dziękuję Małgorzata z rodziną
Tyburscy z Grudziądza napisał/a 15 maja 2023
Cała ceremonia włącznie z formalnościami została przygotowana bardzo sprawnie. Pogrzeb wyliczony taniej niż w innych 2 zakładach. Było wszystko tak jak obiecali, nie zawiedli naszego zaufania.