Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
82 wpisy.
Marek. Z napisał/a 18 listopada 2022
Animus jest profesjonalną i renomowaną firmą pogrzebową, która w tak ciężkim momencie otoczyła nas troską i wsparciem. Ogromne doradztwo jeśli chodzi o trumny
Kazimierz M. napisał/a 11 listopada 2022
Ceremonia pogrzebowa przeprowadzona profesjonalnie.Dziękujemy i polecamy.
Magdalena Seredziuk napisał/a 29 października 2022
Dziękuję za zorganizowanie pięknej uroczystości pogrzebowej. Dużo empatii i taktu. Firma godna polecenia.
Anna Prokopek napisał/a 3 października 2022
W imieniu rodziny dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy, Elżbiety. Firma jest w pełni profesjonalna, kontakt z właścicielką doskonały. Możliwość pożegnania i uczczenia zmarłego, wysoka kultura osobista pracowników, smaczne jedzenie podczas stypy, to atuty Domu Pogrzebowego Animus.
rodzina Grzankowskich napisał/a 26 września 2022
Pogrzeb wykonany przez firmę Animus to naprawdę piękna ceremonia, wszystko jest bardzo dopracowane. Dziękuję raz jeszcze i polecam
Janina K. napisał/a 20 lipca 2022
Animus to bardzo dobra firma, szczerze to już po wejściu do biura wiedziałam że to u nich zrobię pogrzeb. czasami po 2-3 zdaniach już człowiek wie, że to odpowiedna firma.
Karol M. z rodziną napisał/a 24 czerwca 2022
Chcę tym wpisem podziękować w imieniu swoim i rodziny za włożone serce w pogrzeb naszej Kochanej Mamy. Polecamy firmę Animus
Szymańscy napisał/a 4 maja 2022
Dziękujemy zakładowi usług pogrzebowych Animus za opiekę nad nasza rodzina i piękna ceremonię, firma animus jest na pewno godna polecenia
Wioletta i Krzysztof Majewscy napisał/a 13 kwietnia 2022
Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego Taty składam Państwu oraz Pracownikom Zakładu pogrzebowego Animus podziękowanie od siebie i całej mojej rodziny za wyczucie, kulturę i zapięcie tego wszystkiego w jedną spójną całość.
Burnicki napisał/a 1 kwietnia 2022
Witam, chciałem podzielić się oponią o Zakładzoe Pogrzebowym Animus. Wiem, że w mieście jest kilka podobnych zakładów ale znajomi polecili mi ten właśnie. Ich pozytywna opina okazała się w 100 ℅ słuszna. Wiadomo jak to jest kiedy człowiek pogrążony w smutku po utracie kogoś bliskiego musi załatwiać dużo spraw w różnych moejscach. Ja udałem się do biura Animusa gdzie zostałem przyjęty przez miłą, pomocną i bardzo kompetentną Panią Małgorzatę Byłem w szoku. Wszystkie sprawy związane z pogrzebem, stypą itd załatwiłem w ciągu pół godzinnej rozmowy. Wszystko w jednym miejscu, siedzibie Animusa. Przebieg uroczystości i organizacja bez zarzutów. Pełen profesjonalizm, zrozumienie i pomoc. Bardzo polecam wszystkim usługi tego zakładu. Niniejszym wpisem bardzo dziękuję Animusowi.
Kamila Lendzion napisał/a 28 marca 2022
Składam serdeczne podziękowania za pod każdym względem perfekcyjnie przeprowadzona ceremonię pogrzebowa mojej kochanej Mamy. Wszystko przygotowane było zgodnie z oczekiwaniami, wysoka kultura pracowników, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam usługi firmy ANIMUS. Dzięki Waszemu wsparciu było nam łatwiej przeżyć te ciężkie chwile. Kamila Kwaterska Lendzion
Agata B. napisał/a 20 lutego 2022
W imieniu całej rodziny dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego dziadka Józefa z dn. 16.02.2022r. W tym wyjątkowo ciężkim i trudnym okresie otrzymaliśmy fachową pomoc i wsparcie od firmy Animus. Ceremonia pogrzebowa była przygotowana z szacunkiem do zmarłego ale również my żałobnicy zostaliśmy objęci ciepłem i zrozumieniem. Z całego serca polecam.
Beata napisał/a 30 stycznia 2022
Dziękuję Zakładowi Pogrzebowego ANIMUS i wszystkich pracowników za profesjonalną organizację pogrzebu mojego taty. Dzięki Państwu w spokoju i bez dodatkowego stresu mogłam przygotować się do pożegnania bliskiej osoby.
Artur Zalewski napisał/a 28 stycznia 2022
Ogromne podziękowanie za pomoc w zastąpieniu nas podczas pogrzebu. Za zaproponowanie pięknego wieńca w nierujnującej kieszeni cenie, przeniesienie go do kościoła i na cmentarz oraz obfotografowanie. Za przekazanie wiadomości rodzinie zmarłego. Wszystko jak bym był na miejscu a przede wszystkim za życzliwość, zrozumienie i stały kontakt. Tak chciałbym by pracowali wszyscy, w każdej branży tworząc lepszy świat wokół nas. Serdecznie dziękuję i polecam Państwa wszystkim potrzebującym.
Mariusz J. napisał/a 11 stycznia 2022
Dziękuję firmie Animus za organizację pogrzebu 03.01.2022 roku, wasze obsługa była na najwyższym poziomie. Widać wasze doświadczenie. Dziękuję za wsparcie i pomoc w wyborze odpowiedniej trumny i innyhc akcesoriów.