Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
75 wpisów.
Szymańscy napisał/a 4 maja 2022
Dziękujemy zakładowi usług pogrzebowych Animus za opiekę nad nasza rodzina i piękna ceremonię, firma animus jest na pewno godna polecenia
Wioletta i Krzysztof Majewscy napisał/a 13 kwietnia 2022
Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego Taty składam Państwu oraz Pracownikom Zakładu pogrzebowego Animus podziękowanie od siebie i całej mojej rodziny za wyczucie, kulturę i zapięcie tego wszystkiego w jedną spójną całość.
Burnicki napisał/a 1 kwietnia 2022
Witam, chciałem podzielić się oponią o Zakładzoe Pogrzebowym Animus. Wiem, że w mieście jest kilka podobnych zakładów ale znajomi polecili mi ten właśnie. Ich pozytywna opina okazała się w 100 ℅ słuszna. Wiadomo jak to jest kiedy człowiek pogrążony w smutku po utracie kogoś bliskiego musi załatwiać dużo spraw w różnych moejscach. Ja udałem się do biura Animusa gdzie zostałem przyjęty przez miłą, pomocną i bardzo kompetentną Panią Małgorzatę Byłem w szoku. Wszystkie sprawy związane z pogrzebem, stypą itd załatwiłem w ciągu pół godzinnej rozmowy. Wszystko w jednym miejscu, siedzibie Animusa. Przebieg uroczystości i organizacja bez zarzutów. Pełen profesjonalizm, zrozumienie i pomoc. Bardzo polecam wszystkim usługi tego zakładu. Niniejszym wpisem bardzo dziękuję Animusowi.
Kamila Lendzion napisał/a 28 marca 2022
Składam serdeczne podziękowania za pod każdym względem perfekcyjnie przeprowadzona ceremonię pogrzebowa mojej kochanej Mamy. Wszystko przygotowane było zgodnie z oczekiwaniami, wysoka kultura pracowników, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam usługi firmy ANIMUS. Dzięki Waszemu wsparciu było nam łatwiej przeżyć te ciężkie chwile. Kamila Kwaterska Lendzion
Agata B. napisał/a 20 lutego 2022
W imieniu całej rodziny dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego dziadka Józefa z dn. 16.02.2022r. W tym wyjątkowo ciężkim i trudnym okresie otrzymaliśmy fachową pomoc i wsparcie od firmy Animus. Ceremonia pogrzebowa była przygotowana z szacunkiem do zmarłego ale również my żałobnicy zostaliśmy objęci ciepłem i zrozumieniem. Z całego serca polecam.
Beata napisał/a 30 stycznia 2022
Dziękuję Zakładowi Pogrzebowego ANIMUS i wszystkich pracowników za profesjonalną organizację pogrzebu mojego taty. Dzięki Państwu w spokoju i bez dodatkowego stresu mogłam przygotować się do pożegnania bliskiej osoby.
Artur Zalewski napisał/a 28 stycznia 2022
Ogromne podziękowanie za pomoc w zastąpieniu nas podczas pogrzebu. Za zaproponowanie pięknego wieńca w nierujnującej kieszeni cenie, przeniesienie go do kościoła i na cmentarz oraz obfotografowanie. Za przekazanie wiadomości rodzinie zmarłego. Wszystko jak bym był na miejscu a przede wszystkim za życzliwość, zrozumienie i stały kontakt. Tak chciałbym by pracowali wszyscy, w każdej branży tworząc lepszy świat wokół nas. Serdecznie dziękuję i polecam Państwa wszystkim potrzebującym.
Mariusz J. napisał/a 11 stycznia 2022
Dziękuję firmie Animus za organizację pogrzebu 03.01.2022 roku, wasze obsługa była na najwyższym poziomie. Widać wasze doświadczenie. Dziękuję za wsparcie i pomoc w wyborze odpowiedniej trumny i innyhc akcesoriów.
Klient napisał/a 29 grudnia 2021
Dziękuję firmie Animus za organizację uroczystości pogrzebowej mojego brata. Wszystko odbyło się zgodnie z moimi oczekiwaniami, tym samym sama uroczystość była wzruszająca i wyjątkowo godna.
Podziękowanie napisał/a 10 grudnia 2021
Drodzy Państwo! Bardzo dziękujemy za miłe i empatyczne przyjęcie 17.11.2021, w dniu pogrzebu mojej mamy Marianny Pastuszek. Po wielogodzinnej podróży otrzymaliśmy gorące napoje przy ciepłym kominku. Pani porozmawiała z nami, pozwoliła odpocząć , a także umożliwiła wcześniejsze otwarcie kaplicy. W tej trudnej sytuacji było to nieocenione wsparcie. Więcej takich Ludzi! Życzymy wszystkiego najlepszego. Joanna Drożdż z synem
Danuta napisał/a 5 listopada 2021
Dziękuję firmie Animus za organizację uroczystości pogrzebowej mojego męża. Ceremonia była bardzo wzruszająca i odbyło się wszystko bardzo godnie.
Kazimierz J. napisał/a 8 października 2021
Bardzo polecam zakład Animus. Mili pracownicy i wszystko zostało zorganizowane terminowo. Obsługa panów na pogrzebie bardzo fachowa.
Barbara M napisał/a 6 września 2021
Serdeczne podziękowania dla całego personelu z zakładu Animus. Ogromnie doświadczeni ludzi, duże zaangażowanie, co w rezultacie przeniosło się na godną ceremonię pogrzebową. Bardzo dziękuję.
Danuta Kluziak napisał/a 13 sierpnia 2021
O firmie ANIMUS mogę napisać tylko pozytywnie. Dzięki profesjonalnemu podejściu pracowników było nam znacznie łatwiej przejść przez ten trudny czas odejścia bliskiej osoby. Firma zapewniła wsparcie na każdym etapie przygotowań oraz fachowo załatwiła formalności. Cała ceremonia została zorganizowana z wielką troską i wyczuciem. Wszystkie nasze prośby i oczekiwania zostały spełnione. Pracownicy, w bardzo kulturalny i taktowny sposób, współpracują z klientem dostosowując się do jego potrzeb /słuchają a nie narzucają - to duży plus/. Takie detale jak bogata oferta kompozycji kwiatowych, wygodny bus do dyspozycji uczestników ceremonii, pyszne dania w ramach oferowanej "stypy" również podnoszą walory firmy. Według nas Animus to zdecydowanie najlepszy, najbardziej przyjazny klientom Dom Pogrzebowy w naszym mieście.
Robert G. napisał/a 24 maja 2021
Bardzo dobry zakład pogrzebowy, konkurencyjne ceny i wyrozumiały personel. Otrzymałem dużo wsparci i pomocy w czasie mojej największej straty, za co dziękuję. Zakład pogrzebowy mogę polecić każdemu.