Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
63 entries.
Kazimierz J. napisał/a 8 października 2021:
Bardzo polecam zakład Animus. Mili pracownicy i wszystko zostało zorganizowane terminowo. Obsługa panów na pogrzebie bardzo fachowa.
Barbara M napisał/a 6 września 2021:
Serdeczne podziękowania dla całego personelu z zakładu Animus. Ogromnie doświadczeni ludzi, duże zaangażowanie, co w rezultacie przeniosło się na godną ceremonię pogrzebową. Bardzo dziękuję.
Danuta Kluziak napisał/a 13 sierpnia 2021:
O firmie ANIMUS mogę napisać tylko pozytywnie. Dzięki profesjonalnemu podejściu pracowników było nam znacznie łatwiej przejść przez ten trudny czas odejścia bliskiej osoby. Firma zapewniła wsparcie na każdym etapie przygotowań oraz fachowo załatwiła formalności. Cała ceremonia została zorganizowana z wielką troską i wyczuciem. Wszystkie nasze prośby i oczekiwania zostały spełnione. Pracownicy, w bardzo kulturalny i taktowny sposób, współpracują z klientem dostosowując się do jego potrzeb /słuchają a nie narzucają - to duży plus/. Takie detale jak bogata oferta kompozycji kwiatowych, wygodny bus do dyspozycji uczestników ceremonii, pyszne dania w ramach oferowanej "stypy" również podnoszą walory firmy. Według nas Animus to zdecydowanie najlepszy, najbardziej przyjazny klientom Dom Pogrzebowy w naszym mieście.
Robert G. napisał/a 24 maja 2021:
Bardzo dobry zakład pogrzebowy, konkurencyjne ceny i wyrozumiały personel. Otrzymałem dużo wsparci i pomocy w czasie mojej największej straty, za co dziękuję. Zakład pogrzebowy mogę polecić każdemu.
Dagmara Flis napisał/a 21 maja 2021:
Serdeczne podziękowanie dla Zakładu pogrzebowego ANIMUS i wszystkich pracowników za profesjonalną orgnizacje pogrzebu babci - w tym smutnym dla mnie momencie pomogliście mi przejść przez wszystkie formalności. Dzięki Państwu w spokoju i bez dodatkowego stresu mogłam przygotować się do pożegnania bliskiej osoby. Gorąco polecam Państwa - Pełen profesjonalizm godny polecenia dla wszystkich, którzy znajdą się w trudnym momencie pożegnania bliskich.
Elżbieta napisał/a 21 kwietnia 2021:
Bardzo dziękuje właścicielom zakładu pogrzebowego za profesjonalnie wykonaną usługę.Super kontakt ,pozdrawiam serdecznie z Wrocławia
Michalina W. napisał/a 24 marca 2021:
Ogromnie dziękuję za przygotowanie tak pięknej ceremonii pogrzebowej. Muszę przyznać, że byłam bardzo miło zaskoczona tym, jak można pięknie zorganizować pożegnanie mojego ukochanego męża. Bardzo dziękuję za pomoc i cierpliwość.
Marianna z Dolnego Śląska napisał/a 23 marca 2021:
Jestem niezmiernie wdzięczna firmie za bardzo profesjonalną, rzetelną usługę Otrzymałam ogromne wsparcie.Dla nas przyjezdnych to było bardzo ciężkie przeżycie. Właścicielka wraz z mężem cudowne osoby. Aby takich więcej w tak ciężkim czasie.
Mateusz Ś. napisał/a 14 marca 2021:
Bardzo dobry kontakt z pracownikami zakładu, sprawnie wykonane usługi i przejrzyste ceny. Mogę polecić każdej osobie, która szuka dobrego i sprawdzonego zakładu pogrzebowego.
Maria Wiergowska napisał/a 22 lutego 2021:
Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie i wszystkim pracownikom za profesjonalne przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszej Mamy Brygidy Fischer. Wspaniała oprawa uroczystości, serdeczna i przyjazna atmosfera pełna empatii i wyrozumiałości. Przepięknie przeprowadzona ceremonia różańca pozostanie na długo w naszej pamięci. Polecamy Zakład Pogrzebowy "ANIMUS".
Katarzyna Z napisał/a 18 lutego 2021:
Nie ma słów, które wyraziłyby moją wdzięczność dla pracowników zakładu pogrzebowego Animus. Nie spodziewałam się ani trochę, że w tak trudnym czasie, ktoś może okazać mi aż tyle wsparcia i pomocy. Muszę ograniczyć się do jednego słowa - dziękuję!
Janina Warnieło napisał/a 6 grudnia 2020:
Chciałabym podziękować Zakładowi Pogrzebowemu Animus za organizację pogrzebu mojego drogiego Męża.Ceremonia była przeprowadzona bardzo uroczyście i profesjonalnie a wsparcie, jakie otrzymaliśmy w czasie tych ciężkich chwil było pełne życzliwości, taktu i empatii. Pani Małgosia i jej pracownicy przeprowadzili nas przez ten trudny czas z najwyższą delikatnością i służyli pomocą w każdym momencie. Dziękujemy za olbrzymie wsparcie, zaangażowanie i życzliwość. Bardzo polecamy firmę, która oferuje tak wysoki poziom usług.Janina Warnieło
Ewa Werner napisał/a 3 grudnia 2020:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Domu Pogrzebowego Animus.
Katarzyna napisał/a 17 listopada 2020:
Chciałam wyrazić ogromne słowa wdzięczności dla wszystkich pracowników zakładu Animus. W tej trudnej chwili otrzymałam od Państwa ogromnie dużo zrozumienia i ciepła. Dziękuję za pomoc we wszystkim tym, co tak bardzo mnie przerażało. Dzięki waszemu zaangażowaniu pogrzeb przebiegł zgodnie z moimi oczekiwaniami. Bardzo dziękuję za wszystko.
Nina P. napisał/a 14 września 2020:
W tak trudnym czasie, kiedy rodzina żegna kogoś bliskiego, bardzo ważne jest wsparcie i pomoc - emocjonalne i takie organizacyjne. Takie właśnie profesjonalne wsparcie otrzymałam od Domu Pogrzebowego Animus. Z moich barków zdjęty został cały ciężar organizacyjny, mogłam liczyć na życzliwość i realną pomoc przy załatwianiu wszelkiego rodzaju formalności. Pracownicy Animusa to ludzie z olbrzymim szacunkiem dla drugiego człowieka, dla życia, dla śmierci. Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji pogrzebu. Uroczystość pożegnalna była piękna, wzruszająca, osobista . Dziękuję za olbrzymie wsparcie, Wasze zaangażowanie , profesjonalizm i zwyczajną ludzką życzliwość. Nina