Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
99 wpisów.
Konrad B. napisał/a 31 sierpnia 2023
Byliśmy pod wrażeniem dbałości, jaką zakład pogrzebowy Animus przełożył na każdy detal ceremonii pogrzebowej. Zarówno dekoracje, jak i układ kwiatów były pięknie dobrane. Bardzo porządna firma.
Katarzyna napisał/a 18 sierpnia 2023
W imieniu całej rodziny chcę bardzo podziękować Zakładowi Pogrzebowemu ANIMUS za bardzo profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowych od A do Z. Dwa pogrzeby w krótkim odstępie, za każdym razem z ogromną dbałością o najmniejsze detale. Wszyscy pracownicy oraz Pani właścicielka przemili.Stypa bardzo elegancko zorganizowana, posiłki pyszne. Serdecznie polecam.
Zuzanna Heft napisał/a 14 sierpnia 2023
Doceniamy waszą pracę i zaangażowanie, jakie wkładacie w to, co robicie. Wasza obecność była dla nas wielkim wsparciem, a wasze starania pozwoliły nam skupić się na naszym żałobie, wiedząc, że wszelkie kwestie związane z pogrzebem są w rękach godnych zaufania fachowców.
Anna napisał/a 13 lipca 2023
Polecam zakład usług pogrzebowych Animus, w moim przypadku ze wszystkich okolicznych firm to oni okazali się najtańsi a sam pogrzeb był bardzo ładny.
Ewa I Mariusz Grochowscy napisał/a 18 czerwca 2023
Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu firmy.Firma godna polecenia. Juź po wstępnych ustaleniach z p.Karoliną mieliśmy wrażenie, że wybór był bardzo dobry.Zajęto się pogrzebem Naszej Mamy w sposób bardzo profesjonalny- godny. Dziękujemy bardzo i polecamy E i M Grochowscy ( 18.06.2023)
Alina Karpińska - Boehnisch napisał/a 10 czerwca 2023
Dziękuję za wspaniałą organizację pogrzebu mojej mamy Zofii Karpińskiej.Sprawnie,elegancko a przede wszystkim godnie,wszystko tak jak było uzgodnione.Z czystym sumieniem polecę Animusa każdemu w potrzebie.Dziękuję.
Małgorzata Babiarz napisał/a 2 czerwca 2023
Dziękuję bardzo za przygotowanie ceremonii pogrzebowej męża. Sprawne załatwienie formalności pełen profesjonalizm. Godne odprowadzenie na cmentarz, piękną mowę pożegnalną.Pyszne jedzenie elegancko przygotowana sala duży parking. Dziękuję Małgorzata z rodziną
Tyburscy z Grudziądza napisał/a 15 maja 2023
Cała ceremonia włącznie z formalnościami została przygotowana bardzo sprawnie. Pogrzeb wyliczony taniej niż w innych 2 zakładach. Było wszystko tak jak obiecali, nie zawiedli naszego zaufania.
Bartosz z rodziną napisał/a 13 kwietnia 2023
Dziękujemy za zorganizowanie pięknej ceremonii pogrzebowej naszej babci Krystyny. Pomimo okresu świąt wielkanocnych zrobiliście wszystko aby ceremonia była godna, postaraliście się o obecność księdza w swojej kaplicy za co jesteśmy wdzięczni.
Wojciech Żebrowski napisał/a 3 kwietnia 2023
Ciężko pisać opinię po pożegnaniu Kochanej Osoby... W każdym momencie czułem ciepło, pełne wsparcie i pomoc. Pracownicy Zakładu zrobili dla mnie o wiele więcej niż musieli i za to jestem ogromnie wdzięczny. Dzięki Wam było łatwiej przeżyć te ciężkie chwile.....
Kamila Ziętarska napisał/a 23 stycznia 2023
Pragnę jeszcze raz podziękować zakładowi pogrzebowemu Animus za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu naszej kochanej mamy.Szczegolnie pani Małgorzacie,która zawsze służyła pomocą i radą w tak ciężkich dla nas chwilach .Dziękuję za profesjonalizm .Kamila Ziętarska z rodziną.
Kocieniewska napisał/a 10 stycznia 2023
Polecam dom pogrzebowy Animus, zaopiekowano się nasza rodziną a sama ceremonia pogrzebowa była na naprawdę wysokim poziomie.
Mieszko N napisał/a 9 stycznia 2023
Moja ukochana babcia powiedziała, że chce być skremowana i dzięki Państwa pomocy, została pochowana w takiej formie, jakiej Ona tego sobie życzyła i to jeszcze w pięknej atmosferze. Dziękuję za wsparcie
Agnieszka napisał/a 3 stycznia 2023
Pożegnanie mojego Taty z firmą Animus odbyło się na najwyższym poziomie.Pełen profesjonalizm,zaangażowanie,empatia i dbałość o każdy szczegół. Serdecznie dziękujemy właścicielom,Pani Małgosi,wspaniałej i pełnej ciepła osobie oraz wszystkim Pracownikom Zakładu. Dzięki Animus była to piękna ceremonia pożegnania kochanego Taty i najdroższego Dziadka. Z całego serca polecamy firmę Animus.
Helena. P napisał/a 2 stycznia 2023
Ceremonia pogrzebowa została przeprowadzona bardzo profesjonalnie oraz z dbałością o wszelkie detale. Najwyższa jakość świadczonych usług.