Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
57 entries.
Michalina W. napisał/a 24 marca 2021:
Ogromnie dziękuję za przygotowanie tak pięknej ceremonii pogrzebowej. Muszę przyznać, że byłam bardzo miło zaskoczona tym, jak można pięknie zorganizować pożegnanie mojego ukochanego męża. Bardzo dziękuję za pomoc i cierpliwość.
Marianna z Dolnego Śląska napisał/a 23 marca 2021:
Jestem niezmiernie wdzięczna firmie za bardzo profesjonalną, rzetelną usługę Otrzymałam ogromne wsparcie.Dla nas przyjezdnych to było bardzo ciężkie przeżycie. Właścicielka wraz z mężem cudowne osoby. Aby takich więcej w tak ciężkim czasie.
Mateusz Ś. napisał/a 14 marca 2021:
Bardzo dobry kontakt z pracownikami zakładu, sprawnie wykonane usługi i przejrzyste ceny. Mogę polecić każdej osobie, która szuka dobrego i sprawdzonego zakładu pogrzebowego.
Maria Wiergowska napisał/a 22 lutego 2021:
Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie i wszystkim pracownikom za profesjonalne przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszej Mamy Brygidy Fischer. Wspaniała oprawa uroczystości, serdeczna i przyjazna atmosfera pełna empatii i wyrozumiałości. Przepięknie przeprowadzona ceremonia różańca pozostanie na długo w naszej pamięci. Polecamy Zakład Pogrzebowy "ANIMUS".
Katarzyna Z napisał/a 18 lutego 2021:
Nie ma słów, które wyraziłyby moją wdzięczność dla pracowników zakładu pogrzebowego Animus. Nie spodziewałam się ani trochę, że w tak trudnym czasie, ktoś może okazać mi aż tyle wsparcia i pomocy. Muszę ograniczyć się do jednego słowa - dziękuję!
Janina Warnieło napisał/a 6 grudnia 2020:
Chciałabym podziękować Zakładowi Pogrzebowemu Animus za organizację pogrzebu mojego drogiego Męża.Ceremonia była przeprowadzona bardzo uroczyście i profesjonalnie a wsparcie, jakie otrzymaliśmy w czasie tych ciężkich chwil było pełne życzliwości, taktu i empatii. Pani Małgosia i jej pracownicy przeprowadzili nas przez ten trudny czas z najwyższą delikatnością i służyli pomocą w każdym momencie. Dziękujemy za olbrzymie wsparcie, zaangażowanie i życzliwość. Bardzo polecamy firmę, która oferuje tak wysoki poziom usług.Janina Warnieło
Ewa Werner napisał/a 3 grudnia 2020:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Domu Pogrzebowego Animus.
Katarzyna napisał/a 17 listopada 2020:
Chciałam wyrazić ogromne słowa wdzięczności dla wszystkich pracowników zakładu Animus. W tej trudnej chwili otrzymałam od Państwa ogromnie dużo zrozumienia i ciepła. Dziękuję za pomoc we wszystkim tym, co tak bardzo mnie przerażało. Dzięki waszemu zaangażowaniu pogrzeb przebiegł zgodnie z moimi oczekiwaniami. Bardzo dziękuję za wszystko.
Nina P. napisał/a 14 września 2020:
W tak trudnym czasie, kiedy rodzina żegna kogoś bliskiego, bardzo ważne jest wsparcie i pomoc - emocjonalne i takie organizacyjne. Takie właśnie profesjonalne wsparcie otrzymałam od Domu Pogrzebowego Animus. Z moich barków zdjęty został cały ciężar organizacyjny, mogłam liczyć na życzliwość i realną pomoc przy załatwianiu wszelkiego rodzaju formalności. Pracownicy Animusa to ludzie z olbrzymim szacunkiem dla drugiego człowieka, dla życia, dla śmierci. Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji pogrzebu. Uroczystość pożegnalna była piękna, wzruszająca, osobista . Dziękuję za olbrzymie wsparcie, Wasze zaangażowanie , profesjonalizm i zwyczajną ludzką życzliwość. Nina
Iwona Pawelec napisał/a 25 sierpnia 2020:
Serdecznie dziękujemy za profesjonalne i pełne empatii przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojego Wujka. Niezwykła oprawa, wyrozumiałość oraz zaangażowanie zespołu sprawiło, że zapamiętamy to pożegnanie jako wzruszające i piękne wspomnienie.
Katarzyna P. z Grudziądza napisał/a 7 sierpnia 2020:
Serdecznie dziękuję za tak staranne przygotowanie pogrzebu mojego dziadka. Wparcie, które zapewnił nam zakład pogrzebowy Animus, sprawiło, że cała rodzina nieco lepiej zniosła tę stratę. Działanie firmy z całą pewnością bez zastrzeżeń. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści, którzy potrafią zadbać o właściwą atmosferę i zatroszczyć się o ludzi. Zachowanie odpowiedniego taktu i powściągliwość emocji był chyba największym atutem świadczonej przez nich usługi. Mimo wszystko w każdym momencie można było liczyć na trafną poradę.
Jolanta W. z rodziną napisał/a 2 czerwca 2020:
Nie dziwią mnie opinie napisane przez inne rodziny, bo to wszystko prawda. Animus jest przykładem że każda firma to ludzie - a Pani Małgorzata i reszta zespołu są zaangażowani w swoją pracę, za poświęcony dodatkowo czas i cierpliwe słuchanie naszych pytań i próśb chcemy podziękować.
Piotr napisał/a 27 marca 2020:
Chcę serdecznie podziękować Panom obsługującym pogrzeb oraz Pani z biura. Animus przeprowadził ceremonię bez zarzutu, było nagłośnienie i dekoracja grobu. Sama opcja stypy w domu pogrzebowym Animus okazała się najkorzystniejsza jaką udało się nam znaleźć. Szczerze polecam.
Dzieci zmarłej Grażyny Murawskiej napisał/a 17 lutego 2020:
Jako najbliżsi chcielibyśmy podziękować za wspaniały i godny pogrzeb naszej kochanej mamy. Naszym życzeniem jest aby każdy w tak trudnych życiowych chwilach mógł liczyć na wsparcie i pomoc jaką otrzymaliśmy od Państwa. Dziękujemy.
Dorota z rodziną napisał/a 23 stycznia 2020:
Dziękujemy firmie Animus za zaangażowanie i staranne przeprowadzenie pogrzebu babci. Firma wywiązała się ze zobowiązań w 100% a różnie to z tym jest w Grudziądzu, dlatego szczerze polecam.