Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
113 wpisów.
Monika Bogdanowicz napisał/a 10 maja 2024
Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników Domu Pogrzebowego Animus za ceremonię ostatniego pożegnania Naszego Kochanego Wujka. Obsluga ceremonii była na wysokim poziomie. Bardzo dziękujemy
Oliwia Gawron napisał/a 22 kwietnia 2024
Trudno wyrazić w słowach jak bardzo jesteśmy wdzięczni za tak piękne ostatnie pożegnanie Naszej Babci Bożeny. Cała obsługa Domu Pogrzebowego wkłada serce i zaangażowanie w przeprowadzeniu całej ceremonii. O nic nie musieliśmy się martwić, wszystko przygotowane było idealnie. Nasza babcia wyglądała przepięknie, każdy szczegół - jakby ktoś z obsługi znał ją wcześniej, a tak nie było. Dziękujemy z całego serca 🤍 Są Państwo godni polecenia! Rodzina Śp. Bożeny (6.03.24r)
Angelika Szumiłowska i Oliwia Gawron napisał/a 20 kwietnia 2024
Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich Pracowników Domu Pogrzebowego "Animus" za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej Naszej Kochanej Babci Bożeny Pokora. W tym bardzo trudnym dla naszej rodziny czasie, okazaliście Państwo wiele wsparcia i pomocy. Cała ceremonia przygotowana była z peł nym profesjonalizmem, podejściem pełnym empatii a przede wszystkim z ogromnym sercem. Każda prośba i życzenie zostało zrealizowane z pełnym zaangażowaniem. Ostatnie pożegnanie Naszej Babci było pełne wzruszenia. W imieniu całej rodziny dziękujemy Państwu za to, że mogliśmy pozegnać Babcie w piękny sposób, upamietniający jej życie.
Katarzyna Stelmaszuk napisał/a 6 kwietnia 2024
Pani Małgosi i całemu zespołowi Domu Pogrzebowego,,Animus,,-serdecznie dziękuję za włożenie całego swego serca na przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojej kochanej mamusi Krystyny.Dziękuję za ciepło i serdeczność w tak ciężkiej dla nas chwili.Dziękuje też Pani Karolinie za pięknie odczytany list pożegnalny,jej ciepły głos jeszcze bardziej poruszył nasze serca.Z całego serca polecam Dom Pogrzebowy,,Animus,,wszystkim tym którzy znajdą się w tak ciężkiej i smutnej sytuacji. Bardzo dziękuję.Katarzyna Stelmaszuk z rodziną.
Adam i Maria Klimek napisał/a 3 kwietnia 2024
Z usług Zakładu Pogrzebowego ANIMUS po raz pierwszy korzystaliśmy osiem lat temu. Przygotowanie całej ceremonii pogrzebowej odbyło się z wielkim profesjonalizmem, a pracownicy wykazali się ogromną empatią, dlatego teraz, gdy po raz kolejny przyszło nam pożegnać najbliższą osobę, bez wahania wybraliśmy ten sam zakład. Jesteśmy pod wrażeniem pracy jaką Zakład Pogrzebowy ANIMUS wkłada w każdy detal ceremonii pogrzebowej. Wielkie zaangażowanie pracowników jest na bardzo wysokim poziomie, w szczególności zwracają oni uwagę na staranna organizację uroczystości oraz szacunek do osoby zmarłej, a także najbliższych osób. Bardzo dziękujemy pani Karolinie za przepiękną pożegnalną przemowę nad mogiłą i prowadzony różaniec. Stypa okazała się dopełnieniem tak pięknie prowadzonej ceremonii pogrzebowej. Z czystym sumieniem polecamy Zakład Pogrzebowy ANIMUS. Dziękujemy
Andrzej napisał/a 16 marca 2024
Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Zakładu Pogrzebowego Animus za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej mamy, teściowej i babci. Specjalnie serdeczne podziękowania dla Pani Karoliny i Pani właścicielki zakładu.
Kazimiera Pająkowska napisał/a 6 lutego 2024
Serdeczne podziękowanie za oprawę ostatniego pożegnania mojej mamy Stanisławy Kolczyńskiej. Bardzo dziękuję za wsparcie i zajęcie się najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas tych trudnych dla nas chwil. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za profesjonalizm. Chwalę państwa wyczucie, kulturę i zrozumienie powagi bólu. Firma godna zaufania. Córka z całą rodziną.
Kacper Kolczyński napisał/a 29 stycznia 2024
W imieniu rodziny chciałbym podziękować wszystkim pracownikom za staranną organizację pogrzebu babci. Cała obsługa i każdy element pogrzebu był na wysokim poziomie. Dziękujemy za wzruszającą mowę pożegnalną i wspaniałe wiązanki.
Joanna Kristiansen napisał/a 19 stycznia 2024
Profesjonalizm, szacunek i wsparcie.Wspaniała ceremonia Panowie dopracowali wszystko do perfekcji,florystka stworzyła wieńce,bukket z 51 ròz i wiązanke przecudowne Ciepły głos Pani Karoliny podczas mowy pożegnalnej ściskał za serca. Pani Małgorzata właścicielka pomagała w każdym aspekter,wspierała,słuchała, dodawała otuchy. Podczas stypy dyskretna muzyka w tle pełna obsługa.Jedzenie wyborne. Dziękuje wszystkim pracownikom Animus za zorganizowanie tak wspaniałego pożegnania Mamy. Polecam z całe serca Panią Małgosię z jej wspaniałych pracownikòw
Patrycja Sikorska napisał/a 15 stycznia 2024
W imieniu moim i całej rodziny chciałabym bardzo podziękować za pełne profesjonalizmu oraz empatii zorganizowanie ceremonii pogrzebowej. Pracownicy stanęli na wysokości zadania dbając o każdy szczegół.
Gregor Rulinski napisał/a 12 stycznia 2024
Serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników domu pogrzebowego "Animus". Przedewszystkim za przygotowanie wszystkich formalności na odległość. Mieszkam 750 km od Grudziądza. Omówienie ceremonii pogrzebowej, formalności, kosztów, odbywało się telefonicznie i przez Mail. Zaoszczędziło mi to czasu i dodatkowych kosztów. Pani van Enckevort i jej pracownicy byli dla mnie w tych trudnych chwilach ogromną pomocą. Ceremonia pogrzebowa była pełna godności. Wszystko wspaniale zorganizowane i " dopięte na ostatni guzik". Także stypa zorganizowana przez Animus, została przygotowana elegancko i smakowicie. Ważne - koszty wyliczone początkowo, okazały się też kosztami końcowymi! Szczerze polecam dom pogrzebowy "Animus". Gregor Rulinski Hannover
Gregor Rulinski napisał/a 12 stycznia 2024
Dziękuję bardzo Firmie Animus za profesjonalne, pełne współczucia i taktu przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego taty. Wszyskie formalności były sprawnie załatwione, a stypa elegancko i pysznie przygotowana. Pracownicy domu pogrzebowego Animus stali cały czas pełną taktu pomocą i radą w tych trudnych dniach. Polecam dom pogrzebowy Animus wszystkim, którzy w trudnych, pożegnalnych dniach potrzebują szczerego, profesjonalnego, pełnego współczucia i taktu wsparcia.
Anna Damaszke napisał/a 27 października 2023
Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność i serdecznie podziękować za waszą kompleksową oprawę i profesjonalne dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności związanych z ceremonią pogrzebową naszego bliskiego. Wasza praca była niezastąpiona w tym trudnym czasie.
Katarzyna Borowiak napisał/a 14 września 2023
W imieniu własnym oraz rodziny pragnę złożyć podziękowania całemu Zespołowi za okazaną pomoc, zrozumienie, współczucie oraz za fachową obsługę w całej ceremonii pogrzebowej. Firma godna zaufania.
Konrad B. napisał/a 31 sierpnia 2023
Byliśmy pod wrażeniem dbałości, jaką zakład pogrzebowy Animus przełożył na każdy detal ceremonii pogrzebowej. Zarówno dekoracje, jak i układ kwiatów były pięknie dobrane. Bardzo porządna firma.