Formalności

Od początku swojego istnienia Zakład Pogrzebowy Animus czyni wszystko, aby z najwyższą starannością i profesjonalizmem realizować każdą usługę związaną z ostatnim pożegnaniem Drogich Państwu Osób. Uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów, aby doradzić najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Pragniemy, żeby nasi Klienci mogli odczuć, że jesteśmy po to, aby im pomóc.

Największym kapitałem naszej firmy są ludzie, którzy z nami współpracują. Nasz personel – zmotywowany i wyszkolony zespół pracowników – oferuje wsparcie przez całą dobę. Zawsze jesteśmy dostępni, aby doradzić, jak również wesprzeć w dopełnieniu koniecznych formalności.

Pomoc przy formalnościach pogrzebowych

Świadomi biurokratycznych obciążeń, których doświadcza Rodzina Zmarłego – bierzemy je na swoje barki. Załatwiamy konieczne dokumenty i sprawy w urzędach z Państwa upoważnienia, jak również pomagamy w podjęciu kluczowych decyzji związanych z miejscem oraz okolicznościami pochówku.

W celu omówienia niezbędnych formalności oraz ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a potem także do naszego biura.

formalności pogrzebowe