Pogrzeby tradycyjne

Pogrzeby tradycyjne przez wiele dziesięcioleci były wiodącą formą pochówku w Polsce. Podobnie jest i teraz, choć można zauważyć także coraz większe zainteresowanie kremacją. Nadal często otrzymujemy prośbę o zorganizowanie pogrzebu tradycyjnego czyli takiego, gdy do grobu składana jest trumna z ciałem Zmarłego.

Pogrzeby z trumną

Zakład Pogrzebowy Animus posiada szerokie doświadczenie w organizacji tego typu pochówków – głównie na cmentarzach w Grudziądzu i okolicach. Możemy zorganizować pogrzeb tradycyjny dla osób każdego wyznania oraz dla tych, którzy życzą sobie uroczystości świeckiej. Często pogrzeb poprzedzany jest modlitwą najbliższej rodziny i przyjaciół zmarłego w kaplicy. Do każdego rodzaju ceremonii dopasowujemy odpowiednie akcesoria pogrzebowe. Dysponujemy także bogatym asortymentem trumien.

Nasi pracownicy posiadają też duże doświadczenie w organizacji konduktów. Zależy nam na tym, aby zapewnić Państwu jak największy komfort w tym ciężkim okresie. Organizujemy pogrzeby na każdą kieszeń. Zarówno osoby posiadające nieograniczone zasoby finansowe, jak i te, które nie mogą sobie pozwolić na zbyt duży wydatek, znajdą u nas opcje odpowiednie dla siebie. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy radą i pomocą.

pogrzeby tradycyjne