Akcesoria pogrzebowe

Nasz Zakład Pogrzebowy Animus w Grudziądzu jest także uznawany za punkt odniesienia dla osób poszukujących wysokiej jakości artykułów funeralnych – akcesoriów pogrzebowych.

Oprócz bogatej oferty trumien i urn pogrzebowych, posiadamy również krzyże, tabliczki, dekoracje, modlitewniki czy ubrania dla Zmarłych.

Nasze akcesoria pogrzebowe są zawsze wysokiej jakości, a oferta bardzo szeroka, dostosowana do potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych bardziej i mniej zamożnych Rodzin Osób Zmarłych.

Trumny i urny pogrzebowe

Trumny pogrzebowe są wykonane z różnych rodzajów drewna i z różnymi wykończeniem. Posiadamy wiele modeli trumien tak, aby każdy mógł wybrać ten najbardziej odpowiedni pod względem gustu oraz ceny.

W naszej ofercie znajdują się także urny pogrzebowe z różnych materiałów. Niezależnie od wybranego modelu – każdy z nich jest zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby był godnym miejscem spoczynku prochów Osoby Zmarłej. Jesteśmy szczególnie dumni z urn wykonanych ręcznie – tzw. urn artystycznych.

Zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa oczekiwaniami oraz życzeniami odnośnie asortymentu akcesoriów pogrzebowych. Jeśli jakiegoś produktu, którego Państwo poszukują, nie ma w naszej ofercie – uczynimy wszystko, aby go dla Państwa pozyskać i sprowadzić.

akcesoria pogrzebowe