Kwiaty na pogrzeb

Kwiaty na pogrzebie pełnią różne role: są nie tylko elementem dekoracji i oznaką szacunku, ale także pozwalają na wyrażenie w sposób niewerbalny i symboliczny uczuć uczestników ceremonii.

Zakład Pogrzebowy Animus z Grudziądza, z myślą o wszystkich, którzy poszukują kompleksowej oferty, proponuje skorzystanie z usług przygotowania aranżacji kwiatowych na pogrzeby i ceremonie pogrzebowe. W tym celu wykorzystujemy szeroką gamę kwiatów i roślin. Nasi wykwalifikowani floryści wykorzystują różnorodne rozwiązania w zakresie tworzenia funeralnych dekoracji kwiatowych. Do najchętniej zamawianych form należą wieńce i wiązanki pogrzebowe, bukiety oraz stroiki na trumny i urny.

Oprawa kwiatowa pogrzebu

Nasze formy kwiatowe w czasie uroczystości pogrzebowych mogą być wykorzystane w kościele, w sali pożegnań oraz przy grobie Zmarłego – zgodnie z życzeniami Rodziny. Dbamy o ich odpowiednia ekspozycję na specjalnych stojakach.

Doświadczenie i kreatywność naszych florystów gwarantuje niepowtarzalny styl, a kwiaty użyte w naszych kompozycjach są zawsze świeże. Dzięki temu kompozycje kwiatowe, które przygotowujemy, są znane nie tylko w Grudziądzu, ale i w okolicznych miejscowościach.