Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Razem opinii: 47
Pogrążeni w smutku i żalu syn Rysiek z żoną Hanią napisał/a 8 kwietnia 2016:
Serdecznie dziękujemy organizatorom i pracownikom Firmy pogrzebowej "Animus" za okazane nam wspólczucie w tak trudnej dla nas chwili jak odejście z tego świata naszego drogiego ojca, teścia i dziadka. Byliście wsparciem, służyliście pomocą i serdecznością tym bardziej że niecałe trzy miesiące temu też okazaliście nam pomoc gdy odeszła na drugą stronę świata nasza kochana mama, teściowa i babcia. Bóg zapłać za to co uczyniliście dla nas.
Danuta Przybył z rodziną napisał/a 13 lutego 2016:
Bardzo dziękujemy za profesjonalną i godną organizację uroczystości pogrzebowej mojego brata.
Krystyna i Ryszard Piechoccy napisał/a 5 listopada 2015:
Serdeczne podziękowanie za wielką pomoc w organizacji Uroczystości Pogrzebowej, za profesjonalną obsługę, zrozumienie, wsparcie, szacunek oddany Tacie w tym szczególnym i trudnym dniu dla nas. Dziękujemy w imieniu Mamy oraz całej rodziny i przyjaciół.
Krystyna Miąsko z rodziną napisał/a 28 października 2015:
Dla Firmy "Animus" serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc, serdeczność i profesjonalne zaangażowanie, za uroczystą ceremonię pogrzebową, za przepięknie przeprowadzoną modlitwę różańcową, za dbałość o każdy szczegół, za przepiękne wykonanie wieńców pogrzebowych, za troskliwe ludzkie podejście do naszej rodziny, za to wszystko, co pomogło nam przetrwać te ciężkie chwile. Dziękujemy!.
Czech Wiesława napisał/a 16 sierpnia 2015:
Dziękuję za miłą i sympatyczną obsługę pogrzebu mojej mamy. Wszystko było starannie i solidnie przygotowane.
Janka z rodzina napisał/a 31 lipca 2015:
Wielki szacunek dla całej obsługi Domu Pogrzebowego.
Rodzina Kędzierskich napisał/a 17 lipca 2015:
Dziękujemy firmie Animus za przygotowanie pięknej uroczystości pogrzebowej naszej mamie i żonie.
Seweryna Chojnowska z rodziną napisał/a 5 lipca 2015:
Profesjonalna obsługa, wspaniała atmosfera i pomoc rodzinie w trudnych chwilach to doskonała wizytówka zakładu. Serdecznie dziękujemy.
Iwona Mogielińska, Krystian Piotrowski napisał/a 28 kwietnia 2015:
Dziękujemy za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej naszej Kochanej Mamy. Doceniamy takt i właściwe wyczucie w bolesnej dla nas sytuacji ze strony wszystkich pracowników Domu Pogrzebowego ANIMUS. Z wyrazami szacunku
Teresa Buśka napisał/a 14 grudnia 2014:
W imieniu całej rodziny Eugenii Buśka zmarłej 10.12.2014 składamy serdeczne podziękowanie całemu personelowi za profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej. Dziękujemy za okazaną empatię, słowa otuchy. Składamy serdeczne Bóg zapłać. Szczęść Boże w dalszej działalności.
Krystyna Jaranowska z rodziną napisał/a 8 października 2014:
W imieniu rodziny serdeczne podziękowania dla Domu Pogrzebowego ANIMUS za pomoc o wsparcie przy ostatnim pożegnaniu kochanego męża, ojca, teścia, dziadka i pradziadka.
A.K. napisał/a 29 sierpnia 2014:
W imieniu Rodziny w tym szczególnym momencie pragnę podziękować za pełny profesjonalizm i wysokiej jakości obsługę i organizację pogrzebu mojego Tatusia - Janusza Śliwińskiego
Serdeczne podziękowania od rodziny Adrych napisał/a 27 sierpnia 2014:
"Wielkie" podziękowanie za sprawną i bardzo profesjonalną obsługę, wielkie zaangażowanie, pomoc w ostatnim pożegnaniu. Wszyscy goście i cała rodzina bardzo zadowolona, pełna podziwu za aranżację lokalu, bardzo miłą obsługę.
Dzieci z rodzinami napisał/a 15 sierpnia 2014:
Z ogromnym podziękowaniem za przeprowadzenie bardzo sprawnie całości uroczystości pogrzebowych, wiąże się to także z wyczuciem i dużą dozą zrozumienia i empatii. Bardzo dziękujemy, jesteśmy naprawdę wzruszeni. Profesjonalizm i umiar - to cechy, które nieczęsto się zdarzają.
Z poważaniem - wdzięczna rodzina Wierzchowskich napisał/a 1 sierpnia 2014:
Serdeczne podziękowania za oprawę i profesjonalizm ceremonii pogrzebowej naszego brata Zbigniewa, za okazaną pomoc, wsparcie, ciepłe słowa, otuchę w tych trudnych chwilach po nagłej stracie i zbyt wczesnym odejściu bliskiej nam osoby! Dom Pogrzebowy "Animus" otoczył nas opieką i organizacją na poziomie europejskim, w bardzo profesjonalnej atmosferze, w spokoju i szacunku dla naszego smutku... Przekazujemy słowa uznania dla właścicielki p. Małgorzaty oraz pracowników. Jesteście godni polecenia innym!