Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Razem opinii: 47
Stanisław Klementowski napisał/a 16 stycznia 2019:
Drodzy Państwo z Domu Pogrzebowego "Animus" dziękujemy za wspaniałe przygotowanie ostatniego pożegnania dla naszej mamy. Cała organizacja była perfekcyjna i profesjonalna.
Elżbieta z rodz. Komorowskich i rodz. Laskowskich napisał/a 2 października 2018:
Czasami trudno wyrazić wdzięczność, chciałbym jednak napisać w imieniu swoim i całej rodziny kilka słów dobrych o pracownikach Domu Pogrzebowego "Animus". Przede wszystkim rzuciło mi się w oczy ich zaangażowanie i szacunek z jakim traktują zmarłego. Oni nie tylko wykonują swoją pracę. Sprawiają wrażenie osób głęboko przejętych bólem rodziny zmarłego. bardzo dziękuję za takie podejście do obsługi pogrzebu. Jest to firma którą można każdemu polecać. Są profesjonalistami w każdym calu.
R. Kiełpikowski i M. Jankowiak napisał/a 29 sierpnia 2018:
Z ogromnym szacunkiem i podziwem chciałbym podziękować za godne pożegnanie mojej mamy przez Dom Pogrzebowy "Animus"., w szczególności życzliwej Pani Małgorzacie i współpracownikom.
Wdzięczna Rodzina napisał/a 9 sierpnia 2018:
Śmierć bliskiego to wydarzenie, na które nie można się przygotować, zawsze jest traumatycznym przeżyciem, wszelkie wsparcie w tym okresie jest bardzo ważne. Dom Pogrzebowy "Animus" świetnie to rozumie, pracownicy wykazują się na każdym kroku niesamowitą empatią. Trudno wyrazić słowami wdzięczność Wszystkim, którzy wspierali nas w tym trudnym okresie. Niech dobro, które czynicie na co dzień, wraca do Was na każdym kroku.
Krystyna Murawska napisał/a 13 lipca 2018:
Nie potrafię dobrać słów, by wyrazić wdzięczność za przygotowanie i godną oprawę całej ceremonii w ostatniej drodze mojego Męża, jak również za duchowe wsparcie dla mnie i całej rodziny pogrążonej w smutku i rozterce. Pani Małgosi serdecznie dziękuję
Małgorzata Kowalewska napisał/a 25 maja 2018:
Bardzo dziękuję - w imieniu całej Rodziny - za piękną ceremonię pożegnania i pochówku mojej Mamy - Elżbiety Steinbihs. Państwa profesjonalizm i zaangażowanie pomogły nam przetrwać godnie te trudne chwile.
Rodzina napisał/a 27 stycznia 2018:
Dnia 27.01.2018 roku pożegnaliśmy Jana Jakubiaka, wspaniałego człowieka, doskonałego neurologa i kochanego męża, ojca, dziadka, teścia i przyjaciela. Jesteśmy przekonani, iż te niezmiernie ważne obrzędy towarzyszące tej smutnej okoliczności nie byłyby nawet w połowie tak dostojne, pełne szacunku i współczucia, gdyby nie profesjonalizm i pełne serca oraz zrozumienia podejście pracowników firmy Animus. Dziękujemy iż pomogli Państwo pożegnać drogiego zmarłego z szacunkiem i godnością.
żona z Rodziną napisał/a 1 września 2017:
Pani Małgorzacie- właścicielce Domu Pogrzebowego ANIMUS oraz pracownikom składamy serdeczne podziękowania za zorganizowanie uroczystego i godnego pożegnania Męża i Taty Śp. Wiesława Romańskiego. Wyrażamy słowa uznania za wysoką kulturę, dbałość o szczegóły oraz pełen profesjonalizm. Usługi świadczone przez firmę są na najwyższym poziomie i mogą być wzorem dla konkurencji.
Rodzina napisał/a 6 czerwca 2017:
Jesteśmy bardzo wdzięczni, że przy pomocy Państwa Zakładu Pogrzebowego mogliśmy godnie pochować Naszego Tatę- Janusza Romańskiego. Wspaniała oprawa, wsparcie, serce i pomoc, którą od Państwa otrzymaliśmy są bezcenne. Uroczystość pogrzebowa od początku do końca zorganizowana perfekcyjnie- jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i jeszcze raz- BARDZO DZIĘKUJEMY
Serdecznie dziękujemy, Małgorzata Stępniak z rodziną napisał/a 10 października 2016:
Wizytówką Domu Pogrzebowego ANIMUS jest profesjonalizm, wysoka kultura, współczucie, ciepło i cierpliwość. Troska o każdy szczegół ceremonii bez zbędnej nerwowości i pośpiechu pomógł nam godnie przejść przez ten trudny czas. Posiłek przygotowany specjalnie dla naszych gości był bardzo smaczny. Zadbano również o kuchnię wegetariańską.
Z szacunkiem i wdzięcznością - żona i syn napisał/a 10 października 2016:
Składam serdeczne podziękowania właścicielom i pracownikom Firmy ANIMUS za profesjonalizm, ale przede wszystkim za styl - dyskretny i życzliwy, serdeczny...... Godnie pożegnaliśmy mojego kochanego MĘŻA.
Z szacunkiem Rodzina napisał/a 10 czerwca 2016:
Dziękujemy za w pełni profesjonalne zorganizowanie ostatniej drogi na niebiańskie łąki naszej ukochanej Mamie, Teściowej, Babci i Prababci - Henryce. Uroczystości z taktem, powagą chwili, lecz bez zbędnego patosu, po raz pierwszy "anielski orszak" nie budził moich i naszych kontrowersji.
Małgorzata Runkowska z rodziną napisał/a 3 czerwca 2016:
Najserdeczniejsze podziękowania dla wszystkich pracowników Zakładu Pogrzebowego "ANIMUS" przy ul.J.Wybickiego 44 w Grudziądzu za zorganizowanie niesamowicie uroczystego i godnego pożegnania ojca i dziadka Śp. Zdzisława Runkowskiego podczas ceremonii pogrzebowej w dniu 19.03.2016, za wysoką kulturę, zadbanie o wszelkie szczegóły oraz pełen profesjonalizm przepełniony Wielkim sercem, ciepłem i życzliwością.
Daniel Dorosz z rodziną napisał/a 5 maja 2016:
Bardzo dziękuję Pani Małgosi i firmie Animus za bardzo profesjonalna obsługę, serdeczną atmosferę i pełne zaangażowanie w uroczystości pogrzebowej Naszego Taty Augustyna.
Serdeczne podziękowania Rodzina napisał/a 12 kwietnia 2016:
"Dzięki takim ludziom ciężkie chwile choć trochę są łatwiejsze" Wszystkie elementy pogrzebu były zorganizowane na najwyższym poziomie. Wasza firma zorganizowała wszystko efektywnie i z wyczuciem, tak jak powinno to wyglądać.