Zakład Pogrzebowy Grudziądz


Opinie12.04.2019 Ja również polecam, nie dlatego, że ktoś mnie o to prosił z pracowników zakładu pogrzebowego, ale za to że w cenie takiej jak w 2 innych zakładach u których byłem najpierw - u nich miałem na pogrzeb wieniec, namiot, elegancki karawan, windę, nagłośnienie z piosenką Barka, kilka detali i pomoc w urzędach."

4.02.2019 Z całego serca polecam usługi Domu Pogrzebowego Animus z Grudziądza. To co mnie przekonało podczas wizyty to fakt, że nie żądano dodatkowych pieniędzy za pomoc z formalnościami a do USC zawieziono mnie firmowym samochodem, bo musiałem być akurat osobiście. To krzepiące, że w naszym mieście są firmy które starają się zrobić coś dla innych, a nie tylko kombinują żeby jak najszybciej zarobić o 100 zł więcej.

14.10.2018 Dziękuję bardzo Pani Małgorzacie i pracownikom odpowiedzialnym za przebieg ceremonii w kościele i na cmentarzu za wykonywanie swojej pracy z dbałością o nasze uczucia. Wzruszyliśmy się gdy od Pana na cmentarzu otrzymaliśmy zdjęcie naszej mamy.

10.10.2016 Składam serdeczne podziękowania właścicielom i pracownikom Firmy ANIMUS za profesjonalizm, ale przede wszystkim za styl - dyskretny i życzliwy, serdeczny...... Godnie pożegnaliśmy mojego kochanego MĘŻA.

Z szacunkiem i wdzięcznością - żona i syn

8.10.2016 Wizytówką Domu Pogrzebowego ANIMUS jest profesjonalizm, wysoka kultura, współczucie, ciepło i cierpliwość. Troska o każdy szczegół ceremonii bez zbędnej nerwowości i pośpiechu pomógł nam godnie przejść przez ten trudny czas. Posiłek przygotowany specjalnie dla naszych gości był bardzo smaczny. Zadbano również o kuchnię wegetariańską.
Serdecznie dziękujemy, Małgorzata Stępniak z rodziną

10.06.2016 Dziękujemy za w pełni profesjonalne zorganizowanie ostatniej drogi na niebiańskie łąki naszej ukochanej Mamie, Teściowej, Babci i Prababci - Henryce. Uroczystości z taktem, powagą chwili, lecz bez zbędnego patosu, po raz pierwszy "anielski orszak" nie budził moich i naszych kontrowersji.

Z szacunkiem Rodzina

5.05.2016 Bardzo dziękuję Pani małgosi i firmie Animus za bardzo profesjonalna obsługę, serdeczną atmosferę i pełne zaangażowanie w uroczystości pogrzebowej Naszego Taty Augustyna.

Daniel Dorosz z rodziną

12.04.2016 "Dzięki takim ludziom ciężkie chwile choć trochę są łatwiejsze" Wszystkie elementy pogrzebu były zorganizowane na najwyższym poziomie. Wasza firma zorganizowała wszystko efektywnie i z wyczuciem, tak jak powinno to wyglądać.

Serdeczne podziękowania Rodzina

8.04.2016 Serdecznie dziękujemy organizatorom i pracownikom Firmy pogrzebowej "Animus" za okazane nam wspólczucie w tak trudnej dla nas chwili jak odejście z tego świata naszego drogiego ojca, teścia i dziadka. Byliście wsparciem, służyliście pomocą i serdecznością tym bardziej że niecałe trzy miesiące temu też okazaliście nam pomoc gdy odeszła na drugą stronę świata nasza kochana mama, teściowa i babcia. Bóg zapłać za to co uczyniliście dla nas.

Pogrążeni w smutku i żalu syn Rysiek z żoną Hanią

03.2016 Najserdeczniejsze podziękowania dla wszystkich pracowników Zakładu Pogrzebowego "ANIMUS" przy ul.J.Wybickiego 44 w Grudziądzu za zorganizowanie niesamowicie uroczystego i godnego pożegnania ojca i dziadka Śp. Zdzisława Runkowskiego podczas ceremonii pogrzebowej w dniu 19.03.2016, za wysoką kulturę, zadbanie o wszelkie szczegóły oraz pełen profesjonalizm przepełniony Wielkim sercem, ciepłem i życzliwością.

Z wyrazami ogromnej wdzięczności Małgorzata Runkowska z rodziną

13.02.2016 Bardzo dziękujemy za profesjonalną i godną organizację uroczystości pogrzebowej mojego brata.

Danuta Przybył z rodziną

5.11.2015 Serdeczne podziękowanie za wielką pomoc w organizacji Uroczystości Pogrzebowej, za profesjonalną obsługę, zrozumienie, wsparcie, szacunek oddany Tacie w tym szczególnym i trudnym dniu dla nas. Dziękujemy w imieniu Mamy oraz całej rodziny i przyjaciół.

Krystyna i Ryszard Piechoccy

28.10.2015 Dla Firmy "Animus" serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc, serdeczność i profesjonalne zaangażowanie, za uroczystą ceremonię pogrzebową, za przepięknie przeprowadzoną modlitwę różańcową, za dbałość o każdy szczegół, za przepiękne wykonanie wieńców pogrzebowych, za troskliwe ludzkie podejście do naszej rodziny, za to wszystko, co pomogło nam przetrwać te ciężkie chwile. Dziękujemy!.

Krystyna Miąsko z rodziną

16.08.2015 Dziękuję za miłą i sympatyczną obsługę pogrzebu mojej mamy. Wszystko było starannie i solidnie przygotowane.

Polecam Czech Wiesława

31.07.2015 Wielki szacunek dla całej obsługi Domu Pogrzebowego.

Janka z rodzina

17.07.2015 Dziękujemy firmie Animus za przygotowanie pięknej uroczystości pogrzebowej naszej mamie i żonie.

Rodzina Kędzierskich

5.07.2015 Profesjonalna obsługa, wspaniała atmosfera i pomoc rodzinie w trudnych chwilach to doskonała wizytówka zakładu. Serdecznie dziękujemy.

Seweryna Chojnowska z rodziną

28.04.2015 Dziękujemy za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej naszej Kochanej Mamy. Doceniamy takt i właściwe wyczucie w bolesnej dla nas sytuacji ze strony wszystkich pracowników Domu Pogrzebowego ANIMUS. Z wyrazami szacunku

Iwona Mogielińska, Krystian Piotrowski

4.04.2015 Dzisiaj pożegnaliśmy naszego tatusia, teścia, dziadka i pradziadka. W tej smutnej chwili bardzo nam pomocni byli pracownicy Firmy Animus, którzy zorganizowali ceremonię pogrzebową od początku do końca. Dziękujemy serdecznie całej ekipie "Animusa", która w trudnych dla nas chwilach pomogła nam godnie pożegnań naszego bliskiego. Polecamy firmę, która oferuje wysoki poziom usług.

Barbara Rutkowska

26.01.2015 "Żył dla nas i dla sportu" Jesteśmy wdzięczni Firmie ANIMUS za perfekcyjną i profesjonalna organizację ceremonii pogrzebowej  Śp. Leszka Leiss. Mistrza Polski i Pomorza w latach 1950-1959 w boksie, pięściarza kadry narodowej trenera Feliksa Stamma, trenera- koordynatora Polskiego Związku Bokserskiego, trenera grudziądzkich sekcji bokserskich Dzięki Waszej pomocy, udało nam się przetrwać najtrudniejsze chwile w naszym życiu.

Barbara i Elżbieta Leiss z rodziną

3.01.2015 Atmosfera i obsługa w pełni nas usatysfakcjonowała. Jesteśmy pod wrażeniem obsługi i warunków proponowanych przez Dom Pogrzebowy Animus. Obsługa była bardzo miła, służąca wszelką radą i pomocą w tych trudnych dla nas chwilach. Polecamy ten Dom wszystkim, którzy chcą pożegnać swoich bliskich w atmosferze elegancji i profesjonalnej obsługi. Serdecznie dziękujemy za okazane serce i współczucie.

Hanna, Artur i Jagoda Lewandowscy

14.12.2014 W imieniu całej rodziny Eugenii Buśka zmarłej 10.12.2014 składamy serdeczne podziękowanie całemu personelowi za profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej. Dziękujemy za okazaną empatię, słowa otuchy. Składamy serdeczne Bóg zapłać. Szczęść Boże w dalszej działalności.

Teresa Buśka

8.10.2014 W imieniu rodziny serdeczne podziękowania dla Domu Pogrzebowego ANIMUS za pomoc o wsparcie przy ostatnim pożegnaniu kochanego męża, ojca, teścia, dziadka i pradziadka.

Krystyna Jaranowska z rodziną

29.08.2014 W imieniu Rodziny w tym szczególnym momencie pragnę podziękować za pełny profesjonalizm i wysokiej jakości obsługę i organizację pogrzebu mojego Tatusia - Janusza Śliwińskiego

27.08.2014 "Wielkie" podziękowanie za sprawną i bardzo profesjonalną obsługę, wielkie zaangażowanie, pomoc w ostatnim pożegnaniu. Wszyscy goście i cała rodzina bardzo zadowolona, pełna podziwu za aranżację lokalu, bardzo miłą obsługę.

Serdeczne podziękowania od rodziny Adrych

15.08.2014 Z ogromnym podziękowaniem za przeprowadzenie bardzo sprawnie całości uroczystości pogrzebowych, wiąże się to także z wyczuciem i dużą dozą zrozumienia i empatii. Bardzo dziękujemy, jesteśmy naprawdę wzruszeni. Profesjonalizm i umiar - to cechy, które nieczęsto się zdarzają.

Dzieci z rodzinami

1.08.2014 Serdeczne podziękowania za oprawę i profesjonalizm ceremonii pogrzebowej naszego brata Zbigniewa, za okazaną pomoc, wsparcie, ciepłe słowa, otuchę w tych trudnych chwilach po nagłej stracie i zbyt wczesnym odejściu bliskiej nam osoby! Dom Pogrzebowy "Animus" otoczył nas opieką i organizacją na poziomie europejskim, w bardzo profesjonalnej atmosferze, w spokoju i szacunku dla naszego smutku... Przekazujemy słowa uznania dla właścicielki p.Małgorzaty oraz pracowników. Jesteście godni polecenia innym!

Z poważaniem -wdzięczna rodzina Wierzchowskich

23.07.2014 Składamy serdeczne podziękowania Właścicielce i wszystkim Pracownikom Domu Pogrzebowego "Animus" za okazane wsparcie i organizację ceremonii pogrzebowej naszej Mamusi. Pomimo, że jesteście Państwo najmłodszą Firmą Pogrzebową w Grudziądzu, Wasz profesjonalizm jest godny naśladowania.

Wdzięczne córki z rodzinami

19.07.2014 Dziękujemy, że w tych trudnych dla nas chwilach okazaliście Państwo ogrom pomocy, współczucia i serdeczności. Dziękujemy za w pełni profesjonalne poprowadzenie uroczystości pogrzebowych z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Polecamy B.E.

Zakład Pogrzebowy Grudziądz, ul. Wybickiego 44 - ANIMUS